masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp
Telefon
  • Çırpıcı 3. Taşocağı Sk. No:18 B Zeytinburnu / İstanbul
Topkapı kombi servisi

Topkapı kombi servisi

Topkapı Kombi tamiri, montajı, arızaları, bakımı, onarımı, servis hizmetleri ve petek temizleme konusunda gerekli bilgi, beceri ve donanıma sahip servis ekibimiz le hermatik, bacalı ve yoğuşmalı tüm marka ve modellerin bakımını tamirini parça değişimini mesleğin bize yıllardır verdiği deneyim ile severek yapıyoruz.

 

Kombi tamiri, bakımı, onarımı, arızaları gibi her türlü talebinize kaliteli hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş kuruluşumuz kombi servisçiliği alanında en iyi ve kaliteli hizmeti uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Kombi tamir servisi ekiplerimiz cihazınızın bakımını gerçekleştirirken cihazınızda daha önceden meydana gelmiş olan veya arada sırada tekrarlayan arızaları bildirmeniz halinde ekiplerimiz arızaları ortaya çıkarabilecek olan parçalarında gerekli kontrolleri yaparak siz saygı değer müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

Kombi servisçiliği alanında güvenilir bir adres arayanlar için profesyonel güler yüzlü ve cihazlarınızın arıza tespiti konusunda gerekli donanıma sahip ekibimizle İstanbul Avrupa yakasında siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

İstanbul kombi tamir servisi olarak hizmet verdiğimiz mahalleler
İstanbul da kombi servis hizmeti verdiğimiz Mahaleler....

Beştelsiz kombi servisi, Çırpıcı kombi servisi, Gökalp kombi servisi, Kazlıçeşme kombi servisi, Maltepe kombi servisi, Merkezefendi kombi servisi, Nuripaşa kombi servisi, Seyitnizam kombi servisi, Sümer kombi servisi, Telsiz kombi servisi, Veliefendi kombi servisi, Yenidoğan kombi servisi, Yeşiltepe kombi servisi...

ilçe ve semtler olarakta Arnavutköy kombi servisi , Atakent kombi servisi , Avcılar kombi servisi , Bakırköy kombi servisi , Bağcılar kombi servisi , Bahçelievler kombi servisi , Başakşehir kombi servisi , Beşyüzevler kombi servisi , Davutpaşa kombi servisi , Esenyurt kombi servisi , Esenler kombi servisi , Fatih kombi servisi , Güngören kombi servisi , Güneşli kombi servisi , Sultangazi kombi servisi ,

Şirinevler kombi servisi , Yenibosna kombi servisi , İncirli kombi servisi , İkitelli kombi servisi , Mahmutbey kombi servisi , Merter kombi servisi , Halkalı kombi servisi , Küçükçekmece kombi servisi , Tozkoparan kombi servisi , Zeytinburnu kombi servisi

Lütfen dikkat! Evlerimizde, iş yerlerinde ve ofislerde kullanmış olduğumuz kombilerin yanma verimini artırmak, kullanım ömrünü uzatmak ve enerji tasarrufu sağlamak için yıllık bakımını kış ayları yaklaşırken mutlaka yaptırınız.

 

Sıkça Sorulan Sorular

KOMBİNİ ÖMRÜ NE KADARDIR?

Kombilerin ekonomik ömürü Sanayi Bakanlığı tarafından 15 yıl olarak belirlenmiştir.

Kombiniz arıza yaptığı takdirde önce kullanma kılavuzunda arıza giderme yöntemleri teknikleri uygulanır.

Eğer arıza devam ediyor ise kombinizin marka ve modeline göre yetkili ve sertifika sahibi servis talep etmeniz gerekmektedir.

Kombi dünyada ve Türkiye'de en iyi ısınma aracıdır.

Kombilerde marka ve modeline göre, evin metre karesine göre, doğru tercih yapılır ise çok daha iyi ısı tasarufu sağlanır.

Kombide bulunan genleşme tankındaki basıncın yılda bir tazelenip tamamlanması ve daha uzun ömürlü sağlıklı bir yaşam için kombi bakımı yaptırılması uzmanlar tarafından tüm dünyada önerilir.

Kombiyi 24 saat kullanılması açık tutulmasında hiç bir sakınca yoktur. Fakat biz uzmanlar kombinin haftada 1 saat dinlendirilmesini tavsiye ediyoruz.

Yetkili ve sertifikalı servis tarafında kombi bakımı her yılda 1 defa yaptırılması gereklidir.