masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp
Telefon
  • Çırpıcı 3. Taşocağı Sk. No:18 B Zeytinburnu / İstanbul
Acil Kombi Servisi

Acil Kombi Servisi

Zeytinburnu kombi yetkili servis çalışan hafta içi müsait olmayan zamanı kısıtlı olan müşterilerimizi unutmadı.

Değerli müşterilerimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek için gece gündüz demeden kendimizi her zaman geliştirip hizmet verebilmek için tüm ağları ve şubeleri büyüttük 7/24 saat hizmet vermekteyiz.

 

Sıcacık yuvalar için aynı gün aynı saat hizmet vermekteyiz. Hafta içi akşam 19:00 saatinden sonra, cumartesi pazar günü istenen saatte randevunuz olsun olmasın hizmet verecek güç ve imkana sahip bir ağ bağlantısı bulunmaktadır.

Sıcak yuvalar soğumasın diyorsanız değerli müşterilerimiz adres Zeytinburnu kombi servisi

Türkiye'de ilk acil kombicim hattı kurduk acil kombicim hattına ulaşmak için 0542 275 90 22 arayınız. Siz değerli müşterilerimiz 7/24 arayabilir ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

KOMBİNİ ÖMRÜ NE KADARDIR?

Kombilerin ekonomik ömürü Sanayi Bakanlığı tarafından 15 yıl olarak belirlenmiştir.

Kombiniz arıza yaptığı takdirde önce kullanma kılavuzunda arıza giderme yöntemleri teknikleri uygulanır.

Eğer arıza devam ediyor ise kombinizin marka ve modeline göre yetkili ve sertifika sahibi servis talep etmeniz gerekmektedir.

Kombi dünyada ve Türkiye'de en iyi ısınma aracıdır.

Kombilerde marka ve modeline göre, evin metre karesine göre, doğru tercih yapılır ise çok daha iyi ısı tasarufu sağlanır.

Kombide bulunan genleşme tankındaki basıncın yılda bir tazelenip tamamlanması ve daha uzun ömürlü sağlıklı bir yaşam için kombi bakımı yaptırılması uzmanlar tarafından tüm dünyada önerilir.

Kombiyi 24 saat kullanılması açık tutulmasında hiç bir sakınca yoktur. Fakat biz uzmanlar kombinin haftada 1 saat dinlendirilmesini tavsiye ediyoruz.

Yetkili ve sertifikalı servis tarafında kombi bakımı her yılda 1 defa yaptırılması gereklidir.