masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp
Telefon
  • Çırpıcı 3. Taşocağı Sk. No:18 B Zeytinburnu / İstanbul
Kombi baca temizleme servisi

Kombi baca temizleme servisi

Zeytinburnu kombi servisi olarak, doğal gaz diğer yakıtlara göre bacalarda kirliğiğe neden olmaz ama çeşitli etkenlerden dolayı, rüzgar sarsıntısı, toz, kir, pas, tortu, sinek, arı, hoşere vb. etkenler bacayı tıkarlar.

Bu nedenle uzman bir servis tarafından yılda bir kere baca analiz ve temizliği yaptırmanızı biz uzmanlar tarafından tavsiye ederiz.

Çünkü karbonmonoksit öldürücü bir gaz şeklidir.

Bu sebeple bakım çok önemlidir.

Baca Temizleme Nasıl Yapılır?

Firmamız, belirtilen gün ve saatte tüm teknik ekipman donanımıyla birlikte adresinize gelir.
Zeytinburnu baca temizleme servisi, bu uygulamada size hiçbir zahmet vermeden yerine getirilen bir bakım faaliyetidir.

Bacaların ve havalandırma kanallarının gerekli tüm bakım ve temizlik uygulamasını gerçekleştirir. İşlem sonunda hiçbir döküntü ve kalıntı bırakmadan mekandan ayrılır.

Baca temizlik faaliyeti gerektiğinde kimyasal ürünlerden yardım alarak ya da sadece gerekli cihazların kullanımı ile gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca bu yasal yükümlülüğü yerine getirdiğinize dair İGDAŞ tarafından onaylanmış ve yasal denetimlerde ibraz etmeniz gereken raporu da sizlere sunar.

Kimyasalların bacanın her bir noktasına sirayet edebilmesi için püskürtme cihazları ve vakumlama aletleri en önemli temizlik elemanlarıdır.

İşlem bitiminde bir sonraki temizlik seansı hakkında müşteri bilgilendirilir ve hiçbir cezaya maruz kalınmaması adına tüm aşamaları hizmet alıcısına aktarır.

Bu işlemler baştan sona bir ciddiyet ve profesyonellik gerektiren bir ehemmiyete sahiptir. Yetkili bir firmadan hizmet aldığınız sürece içiniz rahat olsun. Hiçbir firma sunulan hizmette bir eksiklik ve yanlışlık yapamaz.

Fakat burada önemli olan en kalifiye hizmeti alabileceğiniz nitelikli bir firma ile çalışmaktır. Bunun için, öncesinde kapsamlı bir araştırma yaparak, bu konuda deneyimli ve eğitimli personel ağına sahip firmalarla kontak kurmalısınız.

Sıkça Sorulan Sorular

KOMBİNİ ÖMRÜ NE KADARDIR?

Kombilerin ekonomik ömürü Sanayi Bakanlığı tarafından 15 yıl olarak belirlenmiştir.

Kombiniz arıza yaptığı takdirde önce kullanma kılavuzunda arıza giderme yöntemleri teknikleri uygulanır.

Eğer arıza devam ediyor ise kombinizin marka ve modeline göre yetkili ve sertifika sahibi servis talep etmeniz gerekmektedir.

Kombi dünyada ve Türkiye'de en iyi ısınma aracıdır.

Kombilerde marka ve modeline göre, evin metre karesine göre, doğru tercih yapılır ise çok daha iyi ısı tasarufu sağlanır.

Kombide bulunan genleşme tankındaki basıncın yılda bir tazelenip tamamlanması ve daha uzun ömürlü sağlıklı bir yaşam için kombi bakımı yaptırılması uzmanlar tarafından tüm dünyada önerilir.

Kombiyi 24 saat kullanılması açık tutulmasında hiç bir sakınca yoktur. Fakat biz uzmanlar kombinin haftada 1 saat dinlendirilmesini tavsiye ediyoruz.

Yetkili ve sertifikalı servis tarafında kombi bakımı her yılda 1 defa yaptırılması gereklidir.