masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp
Telefon
  • Çırpıcı 3. Taşocağı Sk. No:18 B Zeytinburnu / İstanbul
Kombi bakım ücreti

Kombi bakım ücreti

KOMBİ BAKIM ÜCRETİ - KOMBİ BAKIM FİYATI NASIL BELİRLENİR?
Zeytinburnu kombi servisi olarak, Kombi bakım fiyatı; bacalı kombi, hermatik kombi, ve yoğuşmalı kombi diye üçe ayrılır ve fiyatı tüm yetkili ve sertifikalı firmalarda standarttır.

RADYATÖR PETEK BAKIM FİYATI NASIL BELİRLENİR?
Radyatör petek bakımı ücreti; radyatör ve petek sayısına göre ve kimyasal ilacın kalite içeriği ve koryuculuğu ile ilacın kalite sınıfı olarak, güvenilir sertifikalı yetkili birim ve firmalar tarafından kaliteli işçiliğe göre ayarlanır ve müşteri bilinçlendirilir.

Sıkça Sorulan Sorular

KOMBİNİ ÖMRÜ NE KADARDIR?

Kombilerin ekonomik ömürü Sanayi Bakanlığı tarafından 15 yıl olarak belirlenmiştir.

Kombiniz arıza yaptığı takdirde önce kullanma kılavuzunda arıza giderme yöntemleri teknikleri uygulanır.

Eğer arıza devam ediyor ise kombinizin marka ve modeline göre yetkili ve sertifika sahibi servis talep etmeniz gerekmektedir.

Kombi dünyada ve Türkiye'de en iyi ısınma aracıdır.

Kombilerde marka ve modeline göre, evin metre karesine göre, doğru tercih yapılır ise çok daha iyi ısı tasarufu sağlanır.

Kombide bulunan genleşme tankındaki basıncın yılda bir tazelenip tamamlanması ve daha uzun ömürlü sağlıklı bir yaşam için kombi bakımı yaptırılması uzmanlar tarafından tüm dünyada önerilir.

Kombiyi 24 saat kullanılması açık tutulmasında hiç bir sakınca yoktur. Fakat biz uzmanlar kombinin haftada 1 saat dinlendirilmesini tavsiye ediyoruz.

Yetkili ve sertifikalı servis tarafında kombi bakımı her yılda 1 defa yaptırılması gereklidir.