masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp
Telefon
  • Çırpıcı 3. Taşocağı Sk. No:18 B Zeytinburnu / İstanbul
Hakkımızda

Hakkımızda

Zeytinburnu Kombi Servisi olarak, Isıtma teknolojileri sektöründe 9 yılı aşkın süredir İstanbul Zeytinburnu bölgesinde hizmet veren  deneyimli ve dinamik uzman kadrosuyla tüm kombi markalarına servis vermektedir.

İletişim Bilgilerimiz...

 

Zeytinburnu Kombi Servisi, Sektörde gece-gündüz demeden haftanın 7 günü müşterilerimize %100 Müşteri Memnuniyeti sloganını ilke edinerek hizmet vermektedir.

Zeytinburnu Kombi Servisi firmamız tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, sektördeki faaliyet alanlarını, sektörün ve günün ihtiyaçlarına göre genişleterek, güçlü ve deneyimli teknik kadrosu ile gerçekleştirdiği başarılı işler neticesinde sektöründe aranan, güvenilir bir Kuruluş haline gelmiştir.

Zeytinburnu Kombi Servisi olarak hedefimiz kamu ve özel sektörde müşteri ihtiyaçlarının her an değişebildiği günümüz koşullarında istenilen sürede, kaliteli ve beklentilerin üzerinde hizmet vermektir.

VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZ
Zeytinburnu Kombi Servisi olarak, İş ve hizmet Üretiminde kaliteyi Kendine temel bir yapı taşı edinen ve kendine özgü bir kalite yönetim sistemi bulunan şirketimiz, performansını sürekli gelişime odaklamıştır.

kalite, güven ve müşteri memnuniyetini temel ilkeleri arasında bulunduran ve bu değerlerden hiçbir zaman ödün vermeyen Korkmazlar Mühendislik, ulusal ve uluslar arası standartlara uygun hizmet sunmayı kendine vazife edinmiştir.

Faaliyet gösterdiği alanlarda kalite, güven, teknoloji ve rekabet avantajlarını sağlayarak, yaşadığımız dünya İle uyumlu ve içinde bulunduğumuz dünyada üstümüze düşen sosyal sorumluluklarımızın bilincinde olarak kamu ve kamu tüzel kişiliklerine, özel sektöre, kısacası topluma her şeyin daha fazlasını verebilmek için tüm öz sermayemizi kullanarak sektörde lider olmaktır.