masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

WhatsApp
Telefon
  • Çırpıcı 3. Taşocağı Sk. No:18 B Zeytinburnu / İstanbul

Zeytinburnu petek temizleme

Peteklerin git gide daha az ısıtmasının en büyük sebebi zaman içerisinde peteklerin tıkanma yapmasıdır.

Bu da kullanıcıların kombi bakımını düzenli olarak yaptırmasına rağmen petek ve tesisat temizliğini atlıyor olmasından kaynaklanır.

 

Zeytinburnu petek temizleme olarak kalorifer tesisatlarında petek temizliği yaparken kullandığımız koruyucu kimyasal, suyun geçtiği bütün kombi kısımlarını tertemiz yapar.

Bu işlem kombi parçalarında kirlenmeden kaynaklı oluşabilecek sorunları tamamen yok eder ve bu sayede fazladan ücret ödemeden kombi temizliğinin yapımı da sağlanmış olur.

Suyun peteklere iletimi düzgün bir şekilde sağlandığı için aldığınız ısı verimi de artmış olacaktır.

Zeytinburnu petek temizleme işlemi yapan firmamız, kalorifer peteklerin yerinden sökmeden kimyasal ilaçla petek temizliğinizi gerçekleştirir.

Zeytinburnu petek temizleme de firmamız yıllardır petek tesisatı ve bakımı sektöründe işini layığıyla yaparak Zeytinburnu petek temizliğinde güven kazanmıştır.

Zeytinburnu petek temizleme olarak amacımız hızlı ve kusursuz bir şekilde temizlik işlemini gerçekleştirerek size en kaliteli hizmeti sunmaktır.

Zeytinburnu Kombi Servisi Olarak, petek temizliğine kombi bağlantı setinden başlayarak en son radyatör peteğin tesatına kadar tesat boruları dahil kaliteli alman patentli kimyasal temizleme ilaçları ile önce temizleniyor.

sonra tüm kanallar filtre tortu çamur pislik kir pas bırakmadan söküp alınıyor daha sonra tüm kılcal borular açılıyor sonra tüm kaygan ve Aktif güçlü bir ısı için kaliteli koruyucu kimyasallarla dezenfekte edip tesatı zemin oluşturuyoruz bu işlemler yapılırken ev ofis iş yeri konumuna göre çözüm üretip profesyonel cihazlarla bakım temizlik yapıyoruz.

Temizlik esnasında hiçbir odadan radyatör petek sökmeden eve müşteriye hiç zarar vermeden her hangi bir toz kir pislik tortu tüm kanallar ve filitreler zarar vermeden açılıyor aktifleştirip temizlik ve bakım yapıyoruz.

bu bakımın sonucunda aktif ısı ve ısı tasarufu sağlıyorsunuz.

Zeytinburnu kombi yetkili petek servisi

İş bitimi genel bilgi tüm radyatör petek bakımı bitince havasını alıyor sonra ısı testi ve reklaj ayarı yapıyoruz